naszywki już od jednej sztuki!

Baner Druk

baner UNC

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby mieć zawsze świeże informację na temat naszych produktów

Zapisz Usuń

Technologia

Naszywki

haft - zdobienie wykonywane nićmi, w formie naszywek lub jako znakowanie bezpośrednie.

Do wykonana haftu (naszywki) potrzebny jest plik graficzny ze wzorem (corel, jpg, png itp.) - im lepsza jest jakość wzoru tym dokładniej da się go odwzorować.  Projektując haft trzeba mieć na uwadzę docelową wielkość, ponieważ od niej zależy ilośc detali.

Jeśli nie posiadają Państwo wzoru, prosimy o kontakt - służymy pomocą.

Haft wykonywany jest nićmi wiskozowymi - odpornymi na wysokie temperatury, nie tracącymi kolorów lub nićmi poliestrowymi - odpornymi na działanie chemiczne.

Kolory nici - stosujemy paletę nici marathon, która posiada odwzorowanie w palecie Pantone (w przybliżeniu!).

Naszywki zawsze są wycinane z materiału na którym są haftowane. Dlatego stosuje się obrys po którym są wycinane, najczęściej w kolorze podkładu lub kontrastowo (biale tło, czarny obrys).

naszywki drukowane -

Znakowanie ubrań

flex - nadruk wykonany jest folią o danym kolorze, pokrytym klejem z jednej strony. Folia wycięta jest w dany kształt, a następnie w grzewana w materiał (koszulkę) w wysokiej temperaturze (ok.175stopni c.), pod dużym naciskiem.

Nadruk idealnie kryje powierzchnię, ma wyrazisty kolor, soczyste barwy, wysoką odporność na ścieranie i spieranie.

flock - nadruk podobny do flexa, z tą różnicą że pokryty jest meszkiem. Idealny do znakowania koszulek sportowych.

subliflock - jest to odmiana folii flock z możliwością barwienia jej tuszami sublimacyjnymi. Wydruk wgrzewany jest w wysokiej temperaturze (ok.200stopni c.) w subliflock, następnie po ostygnięciu wycinany w dany kształ i wgrzewany w materiał (koszulkę).

Niewątpliwą zaletą jest możliwość wykonania nadruku full-kolor i wycięcia w dowolny kształt.

sitodruk wodny- nadruk wykonany naturalną farbą, gwarantuje ostre kolory na każdej tkaninie. Cecha charakterystyczna to idealną miękkość nadruku, często nie do odróżnienia od niezadrukowanej powierzchni.

sitodruk plastizolowy - idealne krycie na każdym rodzaju i kolorze materiału. Stylowy chropowaty wygląd lub gładki i lśniący.

Wpinki

wpinki / przypinki / buttony / badziki / plakietki / znaczki - idealny sposób na manifestowanie haseł, upodobań muzycznych, bohaterów, anty-bohaterów itp.

Wpinki oferowane przez nas, wykonujemy w dwóch średnicach - 25mm oraz 38mm (obszar widziany).

Wzory drukujemy na drukarce laserowej. Pliki do druku nie muszą spelniać wymagań drukarskich, mogą być to jpg, gif, png, a także wektory (corel, ai).

Przygotowanie wzoru:

wpinka 25mm

wpinka 38mm

 

  • wzór przygotowany 49mm
  • widoczne 38mm
  • obszar bezpieczny (np.dla tekstu) - 34mm

 

Żakard